PostHeaderIcon
Laureaci

PostHeaderIcon Laureaci i nagrody 2013

Wyniki konkursu

GRAND PRIX

Wiktoria Białostocka

GRUPA I

Miejsce I

Julia Charmuszko

Miejsce II

Maja Majkowska
Maria Pańczyk

Miejsce III

Oliwia Guziuk
Zuzanna Jereczek

Wyróżnienie

Jakub Haliniak
Anna Leśniewska
Hanna Sowa
Szymon Stasik
Małgosia Surmańska
Tomasz Szwedowski

 

GRUPA II

Miejsce I

Artur Jaworski
Karina Szczygielska
Marta Tryzna

Miejsce II

Hanna Grozik
Hanna Pozorska

Miejsce III

Karolina Gonet

Anna Rucińska

Wyróżnienie

Weronika Surmańska
Olga Woźniak

 

GRUPA III

Miejsce I

nie przyznano

Miejsce II

Alicja Jara
Katarzyna Pernach
Małgorzata Piekarska

Miejsce III

nie przyznano

Wyróżnienie

Natalia Czerwińska
Małgorzata Podlińska
Zuzanna Wiśniewska

 

 

PostHeaderIcon Laureaci i nagrody 2012

Lista laureatów 2012

Grand Prix

 

Antoni Ingielewicz
Niepubliczna Innowacyjna SM I st. Instytut Suzuki w Gdańsku

 

Grupa I

Miejsce I

Adam Liley
Niepubliczna Innowacyjna SM I st. Instytut Suzuki w Gdańsku

Hanna Pozorska
OSM I i II st. w Gdańsku

 

Miejsce II

Julia Charmuszko
OSM I i II st. w Gdańsku

Weronika Hoffmann
ZSM w Ostrowie Wielkopolskim

Julia Kaniewska
OSM I st. w Szczecinie

Kamila Malczyk
PSM I st. w  Chrzanowie

 

Miejsce III

Gabriela Balcerek
ZSM w Ostrowie Wielkopolskim

Natalia Muller
PSM I st. w Kościerzynie

Milena Pioruńska
OSM I i II st. we Wrocławiu

Hanna Sowa
Niepubliczna Innowacyjna SM I st. Instytut Suzuki w Gdańsku

Ignacy Stefanowicz
PSM I st. w Szczytnie

Tomasz Szwedowski
PSM I i II st. w Olsztynie

 

Miesjce IV

Natalia Wiedrycka
Niepubliczna Innowacyjna SM I st. Instytut Suzuki w Gdańsku

 

Wyróżnienie

Gabriela Jakończuk
PSM I i II st. w Olsztynie

Barbara Pliszka
PSM I i II st. w Olsztynie

Aleksandra Scharner
ZSM I st. w Gdańsku-Wrzeszczu

Zofia Sobczyk
Niepubliczna Innowacyjna SM I st. Instytut Suzuki w Gdańsku

Weronika Surmańska
PSM I i II st. w Olsztynie

Vittoria Twardowska
OSM I i II  st. w Lublinie

Magdalena Urban
Niepubliczna Innowacyjna SM I st. Instytut Suzuki w Gdańsku

Emilia Wisłocka
ZPSM w Krakowie

 

Grupa II

Miejsce I

Wiktoria Białostocka
ZPSM w Krakowie

 

Miejsce II

Natalia Czerwińska
OSM I i II st. we Wrocławiu

Karolina Gonet
OSM I i II st. we Wrocławiu

 

Miejsce III

Wiktor Dziedzic
ZPSM w Koszalinie

Hanna Kluzińska
PSM I st. w Warszawie

Piotr Kotuła
SM I st. we Wrocławiu

 

Miejsce IV

Gabriel Ciechorski
ZPSM w Elblągu

Aleksandra Lenkiewicz
OSM I i II st. we Wrocławiu

 

Wyróżnienie

Jan Cieszyński
PSM I st. w Tczewie

Nadia Mianowska

PSM I st. w  Tczewie filia w Pelplinie

Aleksandra Mierzejewska
ZSM w Toruniu

 

Grupa III

Miesjce I

Sara Dragan
ZSM w Legnicy

 

Miejsce II

Jagoda Ciechański
SM I st. we Wrocławiu

Sara Mocarska
PSM I st. w Gdańsku Oruni

 

Miejsce III

Aniela Lembryk
OSM I i II st. w Lublinie

Barbara Stawiarz
OSM w Gdańsku

 

Miejsce IV

Angelika Malerczyk
OSM w Tychach

 

Wyróżnienie

Aleksandra Hałaczkiewicz
PSM I st. w Będzinie

Weronika Matwiejuk
OSM w Lublinie

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 2