PostHeaderIcon
Laureaci

PostHeaderIcon Laureaci 2017

Lista Laureatów

IV Ogólnopolskiego Konkursu Skrzypcowego



GRAND PRIX
(nagroda pieniężna - 500zł)


Marcelina Rucińska
Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

Dawid Kasprzak
OSM I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi


NAGRODY JURY


za najlepsze wykonanie
miniatury skrzypcowej


Adam Liley
Niepubliczna Innowacyjna Szkoła Muzyczna
Instytut Suzuki w Gdańsku


za wyróżniające wykonanie utworu
Henryka Wieniawskiego

Marta Anioł
OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

Julia Chojnacka
ZPSM im. G. Bacewicz w Koszalinie

Marcelina Rucińska
Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

Gaja Wilewska
OSM I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi



NAGRODA SPECJALNA

AGATY SZYMCZEWSKIEJ


za wyjątkową  
kreację artystyczną

Julia Majewska

Niepubliczna Innowacyjna Szkoła Muzyczna I st.
Instytut Suzuki w Gdańsku


za najlepsze wykonanie
utworu Henryka Wieniawskiego

Dawid Kasprzak

OSM I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi


GRUPA I  KLASA I


I miejsce

Zofia Marszałł

Niepubliczna Innowacyjna Szkoła Muzyczna I i II st.  Instytut Suzuki w Gdańsku

II miejsce

Laura Stawiska

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2  im. F. Chopina w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu

III miejsce

Kornelia Natalia Banaś

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.  im. F. Chopina w Olsztynie

Amelia Kropidłowska

Państwowa Szkoła Muzyczna I st.  im. Mazurka Dąbrowskiego w Kościerzynie

wyróżnienie

Michalina Farinade

Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. w Trąbkach Wielkich

Marta Łyczko
Państwowa Szkoła Muzyczna I st.  im. Mazurka Dąbrowskiego w Kościerzynie

Lena Niemiec
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st.  im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku

Hanna Szyc
PSM I st. im. Mazurka Dąbrowskiego w Kościerzynie


GRUPA I  KLASA II


I miejsce

Julia Majewska

Niepubliczna Innowacyjna Szkoła Muzyczna I st. Instytut Suzuki w Gdańsku

II miejsce

Natalia Dragan

Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy

III miejsce

Amelka Chodakowska

OSM I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi

Wiktoria Martuszewska
Szkoła Muzyczna I i II st.  im. Z. Noskowskiego w Gdyni

Judyta Ostrowska
Niepubliczna Innowacyjna Szkoła Muzyczna I st. Instytut Suzuki w Gdańsku

Mateusz Pająk
Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

IV miejsce

Małgorzata Miśkowiec
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.  im. F. Chopina w Olsztynie

Diana Magdalena Sidoruk
Zespół Szkół Muzycznych im. Ignacego Paderewskiego  w Białymstoku, Państwowa Szkoła Muzyczna I st.

wyróżnienie

Rozalia Barszcz

Szkoła Muzyczna I i II st. w Gdyni

Julia Bazylewicz
Zespół Szkół Muzycznych – Szkoła Muzyczna I st. im. G. Bacewicz w Gdańsku – Wrzeszczu

Liliana Biała
Zespół Szkół Muzycznych  im. K. Komedy – Trzcińskiego w Ostrowie Wielkopolskim

Mateusz Brozdowski
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku

Alicja Flisikowska
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Mazurka Dąbrowskiego w Kościerzynie

Emilia Furman
ZPSM im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu

Lidia Natalia Jastrzębska
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.  im. F. Chopina w Olsztynie

Róża Antonina Kania
Szkoła Muzyczna I i II st.  im. Zygmunta Noskowskiego w Gdyni

Ignacy Łajca
ZPSM w Koszalinie

Julia Oleksiak
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie

Zofia Rudol
Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

Pola Sucharzewska
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie

Barbara Szymańska
Zespół Szkół Muzycznych – Szkoła Muzyczna I st. im. G. Bacewicz w Gdańsku – Wrzeszczu

Anna Ślązak
Społeczna Szkoła Muzyczna I st. im. Władysława Szpilmana w Łodzi

Anna Wieleńska
ZPSM im. Ludomira Różyckiego w Kielcach


GRUPA II  KLASA III


I miejsce

Julia Chojnacka

ZPSM im. G. Bacewicz w Koszalinie


II miejsce

Małgorzata Kubów

PSM I st. im. I. J. Paderewskiego w Głubczycach

Nina Raukuć
Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

Nikodem Stępień
Państwowa Szkoła Muzyczna I st.  im. F. Chopina w Będzinie

III miejsce

Małgorzata Cichocka

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych  im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

Jakub Chudowolski
Państwowa Szkoła Muzyczna I st.  im. E. Młynarskiego w Augustowie

Marek Czabański
Niepubliczna Innowacyjna Szkoła Muzyczna I st. Instytut Suzuki w Gdańsku

Zofia Hiszpańska
Powiatowa Szkoła Muzyczna w Dywitach

Karolina Kłusek
Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

Maria Nowicka
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st.  im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

Kinga Olejko
Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywidach

Maria Walkiewicz
OSM I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi

IV miejsce

Maria Formela

PSM I st. im. Fryderyka Chopina W Wejherowie

wyróżnienie

Bartosz Bułakowski

Powiatowa Szkoła Muzyczna I st.  w Dywitach filia w Barczewie

Melania Czerepowicka
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.  im. F. Chopina w Olsztynie

Marta Drabik
(klasa I cykl 4-letni)
Szkoła Muzyczna I st. nr 2  w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu

Maja Guzik
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych  im. M. Karłowicza w Krakowie

Marcelina Hennig

Szkoła Muzyczna I i II st. w Gdyni

Julia Kopiec
ZPSM im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu

Natalia Łosko
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.  im. F. Chopina w Olsztynie

Hanna Polańska
Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

Aleksandra Rojek
Szkoła Muzyczna w Gdyni

Urszula Rusek
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st.  im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

Weronika Stankiewicz
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. E. Młynarskiego w Augustowie

Sonia Zakrzewska
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2  im. F. Chopina w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu


GRUPA II  KLASA IV


I miejsce

Melania Arthemis Nikolopoulou

Państwowa Szkoła Muzyczna I st.  im. E. Młynarskiego w Augustowie

Franciszek Szyc

PSM I st. im. Mazurka Dąbrowskiego w Kościerzynie

II miejsce

Aleksandra Domarecka

Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

Michalina Kostka
Zespół Szkół Muzycznych  im. F. Rybickiego w Tychach

Marta Serbintowicz
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.  im. F. Chopina w Olsztynie

III miejsce

Franciszka Bernatek

Niepubliczna Innowacyjna Szkoła Muzyczna I st. Instytut Suzuki w Gdańsku

Zofia Diaczuk
ZPSM im. G. Bacewicz w Koszalinie

Karolina Kuskowska
Niepubliczna Innowacyjna Szkoła Muzyczna I st. Instytut Suzuki w Gdańsku

Weronika Martuszewska
Szkoła Muzyczna I i II st.  im. Z. Noskowskiego w Gdyni

Zofia Sobczyk
Niepubliczna Innowacyjna Szkoła Muzyczna I i II st.  Instytut Suzuki w Gdańsku

Małgorzata Surmańska
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.  im. F. Chopina w Olsztynie

wyróżnienie

Dominika Marciniak

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych  im. K. Wiłkomirskiego w Elblągu

Mateusz Michalak
Zespół Szkół Muzycznych  im. A. Szeluty w Słupcy

Sebastian Okupski
ZPSM w Elblągu

Aleksander Przybyłek
PZSM im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

Zofia Sławińska

Szkoła Muzyczna I i II st. w Gdyni

Patrycja Urbańska
Społeczna Szkoła Muzyczna I st.  im. Władysława Szpilmana w Łodzi

Martyna Warżawa

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st.  im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

Kamil Zawadzki
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. F. Chopina w Szczytnie

Antonina Zgółka
Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. H. Wieniawskiego

Julia Żarnowska
Powiatowa Szkoła Muzyczna w Dywitach


GRUPA III  KLASA V


I miejsce

Adam Liley

Niepubliczna Innowacyjna Szkoła Muzyczna  Instytut Suzuki w Gdańsku

Szymon Stasik
ZPSM im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu

II miejsce

Marta Kubów

PSM I st. im. I. J. Paderewskiego w Głubczycach

Maja Przybyłek
PZSM im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

III miejsce

Gabriela Małachowska

PSM I i II st w Łomży

IV miejsce

Julia Szczakowska

ZPSM im. L. Różyckiego w Kielcach

wyróżnienie

Dominika Makowska

OSM I st. ZPSM im G. Bacewicz Koszalinie

Wiktoria Mostowy

ZPSM im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu


GRUPA III  KLASA VI


I miejsce

Gaja Wilewska

OSM I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi

II miejsce

Marta Anioł

OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

III miejsce

Oliwia Guziuk

PSM I st. im. Fryderyka Chopina w Wejherowie

Krzysztof Zieliński
ZPSM im. G. Bacewicz w Koszalinie


wyróżnienie

Hanna Frej

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st.  im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu

Jakub Haliniak
Państwowa Szkoła Muzyczna I st.  im. G.G. Gorczyckiego w Chełmnie

Rachelle Jutras
Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. Legionowo

Maria Paluszyńska
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st.  im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

Zuzanna Zielińska
Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

 

PostHeaderIcon Laureaci 2015

III Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy

Wyniki konkursu

GRAND PRIX

Milena Pioruńska
ZSM w Legnicy

 

Nagroda Specjalna za Miniaturę

Hanna Pozorska
OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

 

Grupa I klasa I

I miejsce

Nina Raukuć
PSM I st. w Dywitach

 

II miejsce

Emilia Schock
OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu

 

III miejsce

Julia Kopiec
ZPSM w Elblągu

 

Grupa I klasa II

I miejsce

Nadia Hanna Stanisławska
ZSM w Legnicy

 

II miejsce

Zofia Fabiniak
PSM I i II st. w Kaliszu im. H. Melcera

Michalina Kostka
ZSM im. F. Rybickiego w Tychach

Franciszek Szyc
PSM I st. im. Mazurka Dąbrowskiego w Kościerzynie

 

III miejsce

Gabriel Gryszkiewicz
SM I st. im. G. Bacewicz we Wrocławiu

Wojciech Kapałka
SM I st. Nr 1 im. S. Wiechowicza w Krakowie

 

IV miejsce

Dominika Marciniak
ZPSM w Elblągu

Małgorzata Surmańska
PSM I i II st. w Olsztynie

 

wyróżnienie

Aleksandra Jakubowska
ZSM  w Poznaniu

Marcin Horodecki
Sopocka SM I st.

Hanna Dżugan
ZSM w Gdańsku Wrzeszczu

 

Grupa II klasa III

I miejsce

Dawid Kasprzak
OSM I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi

 

II miejsce

Szymon Stasik
ZPSM w Elblągu

Marcelina Ruczyńska
ZPS im. G. Bacewicz w Koszalinie

 

III miejsce

Wiktoria Mostowy
ZPSM w Elblągu

Hanna Steczek
ZSM im. F. Rybickiego w Tychach

 

IV miejsce

Gabriela Małachowska
PSM I i II st. w Łomży

Anna Leśniewska
ZSM w Gdańsku ? Wrzeszczu

 

wyróżnienie

Zuzanna Wójtowicz
OSM I st. im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

 

Grupa II klasa IV

I miejsce

Kamila Malczyk
PSM I st. im. J. Garści w Chrzanowie

 

II miejsce

Maria Pańczyk
SM I i II st. w Gdyni

 

III miejsce

Maria Szopa
PSM I st. im. F. Chopina w Będzinie

 

wyróżnienie

Gabriela Jakończuk
PSM I i II st. w Olsztynie

 

Grupa III klasa V

I miejsce

Hanna Pozorska
OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

 

II miejsce

Igor Makarski
Filia PSM I st. w Białymstoku

Witold Kamiński
PSM I i II st. im. M Karłowicza w Zielonej Górze

 

III miejsce

Jakub Staszel
OSM I st im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

 

IV miejsce

Anna Rucińska
ZSM w Gdańsku Wrzeszczu

 

Grupa III klasa VI

 

III miejsce

Paulina Helena Tomczuk
PSM I i II st. im. M. Karłowicza w Zielonej Górze

 

wyróżnienie

Marta Tryzna
SM I i II st. w Gdyni

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2