PostHeaderIcon
Aktualności

PostHeaderIcon Przesłuchania Konkursowe

Przesłuchania Konkursowe

czwartek 11.05.2017 r.

godzina 9.00-10.00
Grupa I
kl. I

1. Michalina Farinade
2. Lena Niemiec
3. Laura Stawiska
4. Hanna Szyc

klasa II

5.Rozalia Barszcz
6. Mateusz Brozdowski
7. Natalia Dragan
8. Emilia Furman
9. Róża Kania
10. Natalia Karolak
11. Mateusz Pająk

godz. 10.30-12.00

klasa II

12. Judyta Ostrowska
13. Julia Majewska
14. Aleksandra Potulska
15. Diana Magdalena Sidoruk
16. Anna Wieleńska
17. Patrycja Wrońska
18. Marta Woyciechowska
19. Paweł Wyżina
20. Olga Żornaczuk
21. Anna Ślązak
22. Ignacy Łajca

godz. 12.30.- 14.15

Grupa II

23. Marta Drabik klasa I cykl 4- letni

klasa III

24. Zofia Hiszpańska
25. Maria Formela
26. Marcelina Hennig
27. Julia Kopiec
28. Aleksandra Rojek
29. Otylia Wojtaś
30. Sonia Zakrzewska
31. Małgorzata Cichocka
32. Kinga Olejko

klasa IV

33. Patrycja Urbańska
34. Aleksandra Domarecka

Grupa III

35. Oliwia Guziuk- klasa VI

godzina 14.40-16.10

Grupa II
klasa IV

36. Karolina Kuskowska
37. Franciszek Szyc
38. Sebastian Okupski
39. Aleksander Przybyłek
40. Zofia Sławińska
41. Zofia Sobczyk

Grupa III
klasa V

42. Wiktoria Mostowy
43. Maja Przybyłek
44. Szymon Stasik

klasa VI

45. Hanna Frej

piątek 12.05.2017 r.

godzina 9.00-10.20

Grupa II
klasa III

1. Nikodem Stępień

klasa IV

2. Michalina Kostka

Grupa III
klasa V

3. Natalia Lerch
4. Hanna Steczek

klasa VI

5. Maria Szopa

Grupa I
klasa II

6. Małgorzata Miśkowiec
7. Julia Oleksiak
8. Pola Sucharzewska
9. Julia Bazylewicz
10. Barbara Szymańska
11. Liliana Biała

godzina 10.50-12.20
Grupa II
klasa III

12. Karolina Kłusek
13. Marcelina Rucińska
14. Melania Czerepowicka
15. Jakub Chudowolski
16. Maja Guzik
17. Natalia Łosko
18. Maria Nowicka
19. Hanna Polańska
20. Nina Raukuć
21. Urszula Rusek
22. Weronika Stankiewicz
23. Marek Czabański

godzina 12.50- 14.30

Grupa II
klasa IV

24. Dominika Marciniak
25. Franciszka Bernatek
26. Agnieszka Czabańska
27. Aleksandra Jakubowska
28. Mateusz Michalak
20. Melania Arthemis Nikolopoulou
30. Marta Serbintowicz
31. Weronika Martuszewska
32. Malgorzata Surmańska
33. Martyna Warżawa
34. Maja Zejer
35. Antonina Zgółka

godzina 15.00-17.00  
Grupa I
klasa I

36. Zofia Marszałł
37. Kornelia Banaś
38. Marta Łyczko
39. Amelia Kropidłowska

klasa II

40. Alicja Flisikowska
41. Lidia Jastrzębska
42. Zofia Rudol
43. Wiktoria Martuszewska

Grupa II

44. Bartosz Bułakowski-klasa III
45. Julia Żarnowska- klasa IV

Grupa III

46. Łukasz Lesiewicz - klasa V
47. Adam Liley - klasa V
48. Adrianna Trepińska - klasa V
49. Jakub Haliniak - klasa - VI
50. Maria Paluszyńska - klasa VI


sobota 13.05.2017 r.

godzina 9.00-10.30

Grupa I
klasa II

1. Amelka Chodakowska

Grupa II
klasa III

2. Maria Walkiewicz

klasa IV

3. Nelly Ducka
4. Kamil Zawadzki

Grupa III
klasa V

5. Marta Kubów
6. Dawid Kasprzak
7. Julia Szczakowska

godzina 11.00-12.35

GrupaII
klasa III

8. Julia Chojnacka
9. Małgorzata Kubów

klasa IV

10. Zofia Diaczuk

klasa V

11. Marcelina Ruczyńska
12. Dominika Makowska

klasa VI

13. Marta Anioł
14. Rachelle Jutras
15. Marcelina Lewandowska

godzina 13.00-14.30
klasa VI

16. Maria Pańczyk
17. Emilia Wachowska
18. Maria Walczak
19. Gaja Wilewska
20. Krzysztof Zieliński
21. Zuzanna Zielińska
22. Gabriela Małachowska - klasa V

 

PostHeaderIcon Zajęcia zespołowe

Zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach zespołowych w ramach których przygotują:

Istnieje możliwość zaprezentowania przygotowanych utworów w ramach koncertu laureatów.
Bardzo prosimy o zapoznanie się z tekstem przed przyjazdem na konkurs aby wspólne zajęcia okazały się przyjemną zabawą :-))

 

PostHeaderIcon Lekcje mistrzowskie

Serdecznie zapraszamy na
Warsztaty Skrzypcowe
w ramach IV
Ogólnopolskiego Konkursu Skrzypcowego

11-13.05.2017 r. w Elblągu

Lekcje mistrzowskie i wykłady poprowadzą:

M. Skorupa
D. Obijalska
A. Cofalik
T. Król

 

PostHeaderIcon Bajeczna Miniatura

 

PostHeaderIcon Bajeczna Miniatura II


Zapraszamy do galerii

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 2