PostHeaderIcon
Aktualności

PostHeaderIcon Laureaci 2017

Lista Laureatów

IV Ogólnopolskiego Konkursu Skrzypcowego



GRAND PRIX
(nagroda pieniężna - 500zł)


Marcelina Rucińska
Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

Dawid Kasprzak
OSM I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi


NAGRODY JURY


za najlepsze wykonanie
miniatury skrzypcowej


Adam Liley
Niepubliczna Innowacyjna Szkoła Muzyczna
Instytut Suzuki w Gdańsku


za wyróżniające wykonanie utworu
Henryka Wieniawskiego

Marta Anioł
OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

Julia Chojnacka
ZPSM im. G. Bacewicz w Koszalinie

Marcelina Rucińska
Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

Gaja Wilewska
OSM I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi



NAGRODA SPECJALNA

AGATY SZYMCZEWSKIEJ


za wyjątkową  
kreację artystyczną

Julia Majewska

Niepubliczna Innowacyjna Szkoła Muzyczna I st.
Instytut Suzuki w Gdańsku


za najlepsze wykonanie
utworu Henryka Wieniawskiego

Dawid Kasprzak

OSM I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi


GRUPA I  KLASA I


I miejsce

Zofia Marszałł

Niepubliczna Innowacyjna Szkoła Muzyczna I i II st.  Instytut Suzuki w Gdańsku

II miejsce

Laura Stawiska

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2  im. F. Chopina w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu

III miejsce

Kornelia Natalia Banaś

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.  im. F. Chopina w Olsztynie

Amelia Kropidłowska

Państwowa Szkoła Muzyczna I st.  im. Mazurka Dąbrowskiego w Kościerzynie

wyróżnienie

Michalina Farinade

Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. w Trąbkach Wielkich

Marta Łyczko
Państwowa Szkoła Muzyczna I st.  im. Mazurka Dąbrowskiego w Kościerzynie

Lena Niemiec
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st.  im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku

Hanna Szyc
PSM I st. im. Mazurka Dąbrowskiego w Kościerzynie


GRUPA I  KLASA II


I miejsce

Julia Majewska

Niepubliczna Innowacyjna Szkoła Muzyczna I st. Instytut Suzuki w Gdańsku

II miejsce

Natalia Dragan

Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy

III miejsce

Amelka Chodakowska

OSM I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi

Wiktoria Martuszewska
Szkoła Muzyczna I i II st.  im. Z. Noskowskiego w Gdyni

Judyta Ostrowska
Niepubliczna Innowacyjna Szkoła Muzyczna I st. Instytut Suzuki w Gdańsku

Mateusz Pająk
Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

IV miejsce

Małgorzata Miśkowiec
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.  im. F. Chopina w Olsztynie

Diana Magdalena Sidoruk
Zespół Szkół Muzycznych im. Ignacego Paderewskiego  w Białymstoku, Państwowa Szkoła Muzyczna I st.

wyróżnienie

Rozalia Barszcz

Szkoła Muzyczna I i II st. w Gdyni

Julia Bazylewicz
Zespół Szkół Muzycznych – Szkoła Muzyczna I st. im. G. Bacewicz w Gdańsku – Wrzeszczu

Liliana Biała
Zespół Szkół Muzycznych  im. K. Komedy – Trzcińskiego w Ostrowie Wielkopolskim

Mateusz Brozdowski
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku

Alicja Flisikowska
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Mazurka Dąbrowskiego w Kościerzynie

Emilia Furman
ZPSM im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu


Lidia Natalia Jastrzębska
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.  im. F. Chopina w Olsztynie


Róża Antonina Kania
Szkoła Muzyczna I i II st.  im. Zygmunta Noskowskiego w Gdyni

Ignacy Łajca
ZPSM w Koszalinie

Julia Oleksiak
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie

Zofia Rudol
Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

Pola Sucharzewska
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie

Barbara Szymańska
Zespół Szkół Muzycznych – Szkoła Muzyczna I st. im. G. Bacewicz w Gdańsku – Wrzeszczu

Anna Ślązak
Społeczna Szkoła Muzyczna I st. im. Władysława Szpilmana w Łodzi

Anna Wieleńska
ZPSM im. Ludomira Różyckiego w Kielcach


GRUPA II  KLASA III


I miejsce

Julia Chojnacka

ZPSM im. G. Bacewicz w Koszalinie


II miejsce

Małgorzata Kubów

PSM I st. im. I. J. Paderewskiego w Głubczycach

Nina Raukuć
Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

Nikodem Stępień
Państwowa Szkoła Muzyczna I st.  im. F. Chopina w Będzinie

III miejsce

Małgorzata Cichocka

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych  im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

Jakub Chudowolski
Państwowa Szkoła Muzyczna I st.  im. E. Młynarskiego w Augustowie

Marek Czabański
Niepubliczna Innowacyjna Szkoła Muzyczna I st. Instytut Suzuki w Gdańsku

Zofia Hiszpańska
Powiatowa Szkoła Muzyczna w Dywitach

Karolina Kłusek
Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

Maria Nowicka
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st.  im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

Kinga Olejko
Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywidach

Maria Walkiewicz
OSM I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi

IV miejsce

Maria Formela

PSM I st. im. Fryderyka Chopina W Wejherowie

wyróżnienie

Bartosz Bułakowski

Powiatowa Szkoła Muzyczna I st.  w Dywitach filia w Barczewie

Melania Czerepowicka
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.  im. F. Chopina w Olsztynie

Marta Drabik
(klasa I cykl 4-letni)
Szkoła Muzyczna I st. nr 2  w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu

Maja Guzik
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych  im. M. Karłowicza w Krakowie

Marcelina Hennig

Szkoła Muzyczna I i II st. w Gdyni

Julia Kopiec
ZPSM im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu

Natalia Łosko
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.  im. F. Chopina w Olsztynie

Hanna Polańska
Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

Aleksandra Rojek
Szkoła Muzyczna w Gdyni

Urszula Rusek
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st.  im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

Weronika Stankiewicz
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. E. Młynarskiego w Augustowie

Sonia Zakrzewska
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2  im. F. Chopina w Zespole Szkół nr 9 we Wrocławiu


GRUPA II  KLASA IV


I miejsce

Melania Arthemis Nikolopoulou

Państwowa Szkoła Muzyczna I st.  im. E. Młynarskiego w Augustowie

Franciszek Szyc

PSM I st. im. Mazurka Dąbrowskiego w Kościerzynie

II miejsce

Aleksandra Domarecka

Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

Michalina Kostka
Zespół Szkół Muzycznych  im. F. Rybickiego w Tychach

Marta Serbintowicz
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.  im. F. Chopina w Olsztynie

III miejsce

Franciszka Bernatek

Niepubliczna Innowacyjna Szkoła Muzyczna I st. Instytut Suzuki w Gdańsku

Zofia Diaczuk
ZPSM im. G. Bacewicz w Koszalinie

Karolina Kuskowska
Niepubliczna Innowacyjna Szkoła Muzyczna I st. Instytut Suzuki w Gdańsku

Weronika Martuszewska
Szkoła Muzyczna I i II st.  im. Z. Noskowskiego w Gdyni

Zofia Sobczyk
Niepubliczna Innowacyjna Szkoła Muzyczna I i II st.  Instytut Suzuki w Gdańsku

Małgorzata Surmańska
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.  im. F. Chopina w Olsztynie

wyróżnienie

Dominika Marciniak

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych  im. K. Wiłkomirskiego w Elblągu

Mateusz Michalak
Zespół Szkół Muzycznych  im. A. Szeluty w Słupcy

Sebastian Okupski
ZPSM w Elblągu

Aleksander Przybyłek
PZSM im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

Zofia Sławińska

Szkoła Muzyczna I i II st. w Gdyni

Patrycja Urbańska
Społeczna Szkoła Muzyczna I st.  im. Władysława Szpilmana w Łodzi

Martyna Warżawa

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st.  im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

Kamil Zawadzki
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. F. Chopina w Szczytnie

Antonina Zgółka
Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. H. Wieniawskiego

Julia Żarnowska
Powiatowa Szkoła Muzyczna w Dywitach


GRUPA III  KLASA V


I miejsce

Adam Liley

Niepubliczna Innowacyjna Szkoła Muzyczna  Instytut Suzuki w Gdańsku

Szymon Stasik
ZPSM im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu

II miejsce

Marta Kubów

PSM I st. im. I. J. Paderewskiego w Głubczycach

Maja Przybyłek
PZSM im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

III miejsce

Gabriela Małachowska

PSM I i II st w Łomży

IV miejsce

Julia Szczakowska

ZPSM im. L. Różyckiego w Kielcach

wyróżnienie

Dominika Makowska

OSM I st. ZPSM im G. Bacewicz Koszalinie

Wiktoria Mostowy

ZPSM im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu


GRUPA III  KLASA VI


I miejsce

Gaja Wilewska

OSM I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi

II miejsce

Marta Anioł

OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

III miejsce

Oliwia Guziuk

PSM I st. im. Fryderyka Chopina w Wejherowie

Krzysztof Zieliński
ZPSM im. G. Bacewicz w Koszalinie


wyróżnienie

Hanna Frej

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st.  im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu

Jakub Haliniak
Państwowa Szkoła Muzyczna I st.  im. G.G. Gorczyckiego w Chełmnie

Rachelle Jutras
Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. Legionowo

Maria Paluszyńska
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st.  im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

Zuzanna Zielińska
Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

 

PostHeaderIcon Próba generalna lekcji grupowej

Próba generalna lekcji grupowej (grupa I i II) do koncertu godzina 16.00 sala kameralna

 

PostHeaderIcon Laureaci czwartek, piątek

Lista Laureatów

z czwartku (11.05.2017 r .) i z piątku (12.05.2017 r.)

kolejność wg. występów

Grupa I Klasa I

Michalina Farinade
Lena Niemiec
Laura Stawiska
Hanna Szyc
Zofia Marszałł
Kornelia Natalia Banaś
Marta Łyczko
Amelia Kropidłowska

Grupa I Klasa II

Rozalia Barszcz
Mateusz Brozdowski
Natalia Dragan
Emilia Furman
Róża Antonina Kania
Mateusz Pająk
Judyta Ostrowska
Julia Majewska
Diana Magdalena Sidoruk
Anna Wieleńska
Anna Ślązak
Ignacy Łajca
Małgorzata Miśkowiec
Julia Oleksiak
Pola Sucharzewska
Julia Bazylewicz
Barbara Szymańska
Liliana Biała
Alicja Flisikowska
Lidia Natalia Jastrzębska
Zofia Rudol
Wiktoria Martuszewska

Grupa II Klasa III


Marta Drabik (klasa I cykl 4 letni)
Zofia Hiszpańska
Maria Formela
Marcelina Hennig
Julia Kopiec
Aleksandra Rojek
Sonia Zakrzewska
Małgorzata Cichocka
Kinga Olejko
Nikodem Stępień
Karolina Kłusek
Marcelina Rucińska
Melania Czerepowicka
Jakub Chudowolski
Maja Guzik
Natalia Łosko
Maria Nowicka
Hanna Polańska
Nina Raukuć
Urszula Rusek
Weronika Stankiewicz
Marek Czabański
Bartosz Bułakowski

Grupa II Klasa IV

Patrycja Urbańska
Aleksandra Domarecka
Karolina Kuskowska
Franciszek Szyc
Sebastian Okupski
Aleksander Przybyłek
Zofia Sławińska
Zofia Sobczyk
Michalina Kostka
Dominika Marciniak
Franciszka Bernatek
Mateusz Michalak
Melania Arthemis Nicolopoulou
Marta Serbintowicz
Weronika Martuszewska
Małgorzata Surmańska
Martyna Warżawa
Julia Żarnowska

Grupa III Klasa V

Wiktoria Mostowy
Maja Przybyłek
Szymon Stasik
Adam Liley

Grupa III Klasa VI

Oliwia Guziuk
Hanna Frej
Jakub Haliniak
Maria Paluszyńska

Zapraszamy na oficjalne ogłoszenie wyników, rozdanie nagród i koncert laureatów

 

PostHeaderIcon Dodatkowe próby

Istnieje możliwość dodatkowych prób na Sali Koncertowej:

  • w środę 10 maja 2017 r. w godzinach 15.00 - 18.30 (próby 15 minutowe)
  • w czwartek 11 maja 2017 r. w godzinach 6.40 - 7.50 (próby 10 minutowe), 21.00 - 22.00 (próby 5 minutowe)
  • w piątek 12 maja 2017 r. w godzinach: 6.40 - 7.50 (próby 10 minutowe), 17.30 - 21.00 (próby 15 minutowe)
  • w sobotę 13 maja 2017 r. w godzinach: 6.40 - 8.10 (próby 10 minutowe)

Listy do wpisywania się na dodatkowe próby znajdują się na portierni (przy wejściu do szkoły).
Mogą Państwo kontaktować się z obsługą portierni i wpisywać nazwiska uczestników na listy.

 

PostHeaderIcon Próby akustyczne

Drodzy uczestnicy Konkursu i Warsztatów,
ze względów organizacyjnych nie mamy możliwości zmiany planu prób akustycznych.
Życzymy miłych przygotowań i bezpiecznego dojazdu.

Próby akustyczne
11.05.2017 czwartek

7.50-7.55 Lena Niemiec
7.55-8.00 Laura Stawiska
8.00-8.05 Hanna Szyc
8.05-8.10 Rozalia Barszcz
8.10-8.15 Mateusz Brozdowski
8.15-8.20 Natalia Dragan
8.20-8.25 Emilia Furman
8.25-8.30 Róża Kania
8.30-8.35 Natalia Karolak
8.35-8.40 Mateusz Pająk

(8.50 – Inauguracja Konkursu
9.00 – Przesłuchania )

W przypadku przedłużenia się przesłuchań konkursowych próby akustyczne ulegną skróceniu do symbolicznej 1 minutki:-// - bardzo proszę dajmy szansę każdemu uczestnikowi wejść na salę koncertową przed występem :-))

10.10 Judyta Ostrowska
10.12 Julia Majewska
10.14 Aleksandra Potulska
11.16 Diana Magdalena Sidoruk
10.18 Anna Wieleńska
10.20 Marta Woyciechowska
10.22 Paweł Wyżina
10.24 Olga Żornaczuk
10.26 Anna Ślązak
10.28 Ignacy Łajca

12.08 Marta Drabik
12.10 Zofia Hiszpańska
12.12 Maria Formela
12.14 Marcelina Hennig
12.16 Aleksandra Rojek
12.18 Sonia Zakrzewska
12.20 Małgorzata Cichocka
12.22 Kinga Olejko
12.24 Patrycja Urbańska
12.26 Aleksandra Domarecka
12.28 Oliwia Guziuk

14.24 Karolina Kuskowska
14.26 Franciszek Szyc
14.28 Aleksander Przybyłek
14.30 Zofia Sławińska
14.32 Zofia Sobczyk
14.34 Maja Przybyłek
14.36-14.38 Hanna Frej

Próby akustyczne
12.05.2017 piątek

7.55 Nikodem Stępień
8.00 Michalina Kostka
8.05 Natalia Lerch
8.10 Hanna Steczek
8.15 Maria Szopa
8.20 Małgorzata Miśkowiec
8.25 Julia Oleksiak
8.30 Pola Sucharzewska
8.35 Julia Bazylewicz
8.40 Barbara Szymańska
8.45-8.50 Liliana Biała

(W przypadku przedłużenia się przesłuchań konkursowych, próby akustyczne ulegną skróceniu do symbolicznej 1 minutki:-// Liczę na Państwa wyrozumiałość i  bardzo proszę dajmy szansę każdemu uczestnikowi wejść na salę przed występem :-))

10.22 Karolina Kłusek
11.24 Marcelina Rucińska
10.26 Melania Czerepowicka
10.28 Jakub Chudowolski
10.30 Maja Guzik
10.32 Natalia Łosko
10.36 Maria Nowicka
10.38 Hanna Polańska
10.40 Nina Raukuć
10.42 Urszula Rusek
10.44 Weronika Stankiewicz
10.46-10.48 Marek Czabański

12.26 Franciszka Bernatek
12.28 Agnieszka Czabańska
12.30 Aleksandra Jakubowska
12.32 Mateusz Michalak
12.34 Melania Arthemis Nikolopoulou
12.36 Marta Serbintowicz
12.38 Weronika Martuszewska
12.40 Malgorzata Surmańska
12.42 Martyna Warżawa
12.44 Maja Zejer
12.46-12.48 Antonina Zgółka

14.30 Zofia Marszałł
14.32 Kornelia Banaś
14.34 Marta Łyczko
14.36 Amelia Kropidłowska
14.38 Alicja Flisikowska
14.40 Lidia Jastrzębska
14.42 Zofia Rudol
14.44 Wiktoria Martuszewska
14.46 Bartosz Bułakowski
14.48 Kamil Zawadzki
14.50 Julia Żarnowska
14.52 Adrianna Trepińska
14.54 Jakub Haliniak klasa
14.56 Adam Liley
14.58-15.00 Maria Paluszyńska

Próby akustyczne
13.05.2017 sobota

8.15 Amelka Chodakowska
8.20 Maria Walkiewicz
8.25 Nelly Ducka
8.30 Marta Kubów
8.35 Dawid Kasprzak
8.40 Łukasz Lesiewicz
8.45-8.50 Julia Szczakowska

(W przypadku przedłużenia się przesłuchań konkursowych, próby akustyczne ulegną skróceniu do symbolicznej 1 minutki:-// Liczę na Państwa wyrozumiałość i  bardzo proszę dajmy szansę każdemu uczestnikowi wejść na salę przed występem :-))

10.30 Julia Chojnacka
10.33 Małgorzata Kubów
10.36 Zofia Diaczuk
10.39 Marcelina Ruczyńska
10.42 Dominika Makowska
10.45 Marta Anioł
10.48 Jakub Haliniak
10.51-54 Rachelle Jutras

12.35 Maria Pańczyk
12.38 Emilia Wachowska
12.41 Maria Walczak
12.44 Gaja Wilewska
12.47 Krzysztof Zieliński
12.50 Zuzanna Zielińska
12.53-12.56 Gabriela Małachowska

 

PostHeaderIcon Warsztaty

Drodzy uczestnicy Konkursu i Warsztatów,
ze względów organizacyjnych nie mamy możliwości zmiany planu Lekcji Mistrzowskich.
W przypadku rezygnacji z wzięcia udziału w zaplanowanej Lekcji Mistrzowskiej prosimy o możliwie szybką informację.
Życzymy miłych przygotowań i bezpiecznego dojazdu.

 

Bajeczna Miniatura
Warsztaty
Czwartek 11.05.2017

12.30-13.15  Warsztaty Taneczno-Rytmiczne Gr. I - M. Warżawa

13.30-14.15  Lekcja Grupowa Gr. I - D. Obijalska

15.30-16.15  Warsztaty Taneczno-Rytmiczne Gr. II - M. Warżawa

17.00-17.30 Wykład  D. Obijalska


D. Obijalska - Lekcje Mistrzowskie

1. 10.00 H. Szyc
2. 10.30 M. Brozdowski
3. 11.00 R. Kania
4. 11.30 J. Ostrowska

5. 14.30 A. Potulska
6. 15.00 F. Szyc
7. 15.30 M. Woyciechowska

8. 17.50 A. Rojek
9. 18.20 M. Przybyłek

A. Cofalik - Lekcje Mistrzowskie

1. 16.55 L. Niemiec
2. 17.25 D. Sidoruk
3. 17.55 M. Pajak
4. 18.25 A. Przybyłek

T. Król - Lekcje Mistrzowskie

1. 16.55 A. Wieleńska
2. 17.25 P. Wyżina
3. 17.55 S. Zakrzewska
4. 18.25 H. Frej

Bajeczna Miniatura
Warsztaty
Piątek 12.05.2017

15.00-15.45 Warsztaty Taneczne Gr.  I i II - M. Warżawa

16.00-16.45 Zajęcia grupowe Gr. II - D. Obijalska

17.15-17.45 Wykład lutnika

18.00-18.30 Wykład M. Skorupy


M. Skorupa - Lekcje Mistrzowskie

1. 10.30 J. Oleksiak
2. 11.00 B. Szymańska
3. 11.30 M. Miskowiec
4. 12.00 M. Guzik
5. 12.30 K. Kłusek

6. 13.30 J. Chudowolski
7. 14.00 N. Raukuć
8. 14.30 M. A. Nikolopoulou
9. 15.00 M. Surmańska

D. Obijalska – Lekcje Mistrzowskie

1. 10.30 J. Bazylewicz
2. 11.30 M. Farinade
3. 12.00 L. Biała
4. 12.30 M. Rusek
5. 13.00 M. Czabański
6. 13.30 A. Czabańska

7. 17.30 J. Haliniak
8. 18.00 A. Zgółka

T. Król - Lekcje Mistrzowskie

1. 18.00 M. Warżawa
2. 18.30 A. Jakubowska
3. 19.00 N. Lerch
4. 19.30 H. Steczek
5. 20.00 A. Trepińska

A. Cofalik - Lekcje Mistrzowskie

1. 18.00 M. Nowicka
2. 18.30 M. Czerepowicka
3. 19.00 N. Stepień
4. 19.30 M. Kostka

Bajeczna Miniatura
Warsztaty
sobota 13.05.2017

 

15.00- 15.45 Zajęcia grupowe Gr. III - D. Obijalska

 

D. Obijalska - Lekcje Mistrzowskie

1. 11.00 N. Karolak
2. 11.30 W. Mostowy
3. 12.00 D. Marciniak
4. 12.30 O. Wojtaś
5. 13.00 E. Furman

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2